POZNAJ WINA Z WINNICY NOBILIS

Pierwszym winem z Winnicy Nobilis, które trafiło na rynek, był Mr Helidor. Powstał właściwie przez przypadek – jako aromatyczny kupaż dwóch odmian – i od razu podbił serca gości. Mr Helidor do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają jego smak i regularnie wracają po kolejne roczniki tego wina.

W ofercie Winnicy Nobilis jest obecnie 9 gatunków win – od wytrawnych po półsłodkie – wśród których coś dla siebie znajdą zarówno doświadczeni koneserzy, miłośnicy dobrej kuchni i win podkreślających smak potraw, jak i osoby poszukujące przyjemnego w odbiorze wina na niezobowiązujące spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Dzisiaj wizytówką Winnicy Nobilis są różowe wina Roselit Diva – wytrawne, półwytrawne i półsłodkie – rozpoznawane, doceniane i wielokrotnie nagradzane w konkursach winiarskich.

Gdzie KUPIĆ NASZE WINA?

Wina z Winnicy Nobilis można kupić podczas wizyty w Winnicy. Dostępne są także w wybranych sklepach i restauracjach w Sandomierzu oraz podczas lokalnych targów i innych wydarzeń. Już wkrótce ruszy nasz sklep internetowy.

MR helidor

Opis wina

GOLD SOLARE

Opis wina

SWEET PEARL

Opis wina

QUEEN CELESTA

Opis wina

Roselit Diva wytrawne

Opis wina

Roselit Diva Półwytrawne

Opis wina

Roselit Diva Półsłodkie

Opis wina

Sir Flamen

Opis wina

Lady Rubin

Opis wina